NEC Display Solutions Europe - Rozwiązania dla lotnisk  -  www.airport-nec.com
MainImage

Handel

Ekrany Digital Signage i ściany medialne

Lotniska powszechnie są uznawane jako jedno z najlepszych miejsc do lokalizacji ekranów Digital Signage, ponieważ pasażerowie zazwyczaj spędzają na nich dużo czasu , a ponadto duża ich część pasuje do profilu CIP (pożądanego klienta) lub VIP. Kilka z największych na świecie sieci Digital Signage znajduje się na lotniskach, a NEC jako lider w dziedzinie rozwiązań Digital Signage zyskał cenne doświadczenie w ich wdrażaniu.

Niektóre lotniska już generują ponad 70% przychodów z działalności komercyjnej, więc reklama poprzez Digital Signage może zostać efektywnie wykorzystana do prowadzenia sprzedaży detalicznej na terenie terminalu.

NEC posiada najszerszą ofertę monitorów do Digital Signage i ma podpisane długoterminowe umowy z najważniejszymi graczami na rynku oprogramowania do Digital Signage, z firmami instalacyjnymi i serwisowymi, mogąc tym samym oferować kompletne rozwiązania Digital Signage dal portów lotniczych.

KORZYŚCI Z ROZWIĄZAŃ NEC DLA DIGITAL SIGNAGE
  • Profesjonalna wydajność z zaawansowanym systemem zarządzania ciepłem
  • Wysoka dokładność, obraz Full HD i profesjonalny panel VA
  • Pełna funkcjonalność i gniazda połączeń, włącznie z HDMI i DisplayPort
  • Kieszeń rozszerzeń pozwalająca na rozbudowę funkcjonalności przed lub po instalacji
  • Certyfikowane do pracy w trybie portretowym i krajobrazowym

Ta witryna korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Więcej informacji