NEC Display Solutions Europe - Rozwiązania dla lotnisk  -  www.airport-nec.com

Kontrolery dla gniazda rozszerzeń dla systemów FIDS i Digital Signage

Uniwersalne rozwiązania do zarządzania kontentem

Wszystkie produkty z profesjonalnych serii NEC dysponują gniazdem rozszerzeń w nowym standardzie, które umożliwia zainstalowanie modułów o mocy obliczeniowej wystarczającej do wykorzystani naszych monitorów do jakichkolwiek zastosowań.

 

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

  • Gniazdo rozszerzeń w standardzie OPS

  • Podzespoły klasy przemysłowej

  • Niskie zużycie energii

  • Obsługa rozdzielczości do Full HD 1920x1080

  • Praca w pozycji pionowej i poziomej

  • Niezawodny dysk SSD

  • 2GB pamięci (maksymalnie 8GB)

  • Sprzętowy Watchdog

  • Windows 7 embedded, Widows 8 embedded, XPe, Linux *

 

Controller1

Logos

NEC wprowadził szeroki wybór modułów SBC zgodnych z OPS, aby sprostać szerokiemu zakresowi potrzeb w porcie lotniczym.

Uniwersalny rozmiar

Moduł rozszerzeń NEC jest kompatybilny ze wszystkimi produktami NEC z serii profesjonalnych niezależnie do ich rozmiaru. Po raz pierwszy lotniska mogą korzystać z jednego obrazu systemu operacyjnego dla wszystkich wyświetlaczy w obrębie lotniska. Znacząco skraca to czas zarządzania ekranami i ogranicza zakres inwentaryzacji.

See all available slot-in options LinkImageDummyImage here

Niska temperatura pracy

Ponieważ moduły są instalowane wewnątrz monitora, NEC wykorzystał podzespoły klasy przemysłowej, które zużywają mniejszą ilość energii i tym samym generują mniej ciepła, zapewniając długotrwałą pracę monitorom NEC z serii profesjonalnych.

Elastyczność systemu operacyjnego

Systemy operacyjne Microsoft Windows XP Embedded, Microsoft Windows 7 Embedded oraz Microsoft Windows 8 Embedded zapewniają niezawodną platform dla twocih zastosowań. Dla większej elastyczności moduły NEC są mogą być dostarczane bez systemu operacyjnego lub z preinstalowanym obrazem klienta.

Podzespoły klasy przemysłowej

W celu zapewnienia długoterminowej dostępności, niezawodności i zgodności przez cały okres użytkowania produktu moduły rozszerzeń PC wykorzystują wyłącznie podzespoły klasy przemysłowej.

Łatwa instalacja i niskie koszty utrzymania

Moduł NEC ukryty wewnątrz monitora korzysta z energii i źródła sygnału poprzez wewnętrzne złącza. Potrzebny jest tylko jeden kabel zasilający i jeden przewód Ethernet, dzięki czemu cała instalacja wyróżnia się schludnością. Ponieważ moduł jest instalowany w kieszeni rozszerzeń, w przypadku jego awarii może zostać łatwo wyciągnięty i zastąpiony innym.

Controller2


Ta witryna korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Więcej informacji