NEC Display Solutions Europe - Rozwiązania dla lotnisk  -  www.airport-nec.com

Seria P – monitory LCD 24/7*

MainImage

Ekrany dla tablic przylotów, informacji i odprawy pasażerów

W samym centrum naszych profesjonalnych monitorów do systemów informacji o lotach jest seria P. Obecna, trzecia już generacja łączy olśniewające kolory, wysoką jasność, jakość obrazu i stałą niezawodność przy jednoczesnym zachowaniu takich samych wymiarów.

Naszą ofertę monitorów LCD 24/7 uzupełnia model NEC MultiSync® V323-2. Stworzony do zastosowań w miejscach o ograniczonej wysokości, takich jak stanowiska odpraw podróżnych i taśmy z bagażami, V323 posiada wszystkie kluczowe funkcje produktów z serii P. takie jak zaawansowany system zarządzania temperaturą, całkowicie metalowa obudowa czy czujnik natężenia oświetlenia w otoczeniu. Wyjątkowo niskie koszty pracy i wysoka jasność 450 cd/m2 sprawiają, że idealnie nadaje się do regionalnych portów lotniczych dysponujących niższym budżetem na technologie wyświetlania. Ponadto monitor jest w pełni kompatybilny z naszą ofertą kontrolerów FIDS.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY SERII P

  • Profesjonalna wydajność z zaawansowanym systemem zarządzania ciepłem
  • Wysoka jasność do 700 cd/m2
  • Wysoka dokładność, obraz Full HD i profesjonalny panel S-PVA

  • Pełna funkcjonalność i wiele gniazd połączeń, włącznie z HDMI i DisplayPort

  • Kieszeń rozszerzeń pozwalająca na rozbudowę funkcjonalności przed lub po instalacji

  • Certyfikowane do pracy w pozycji pionowej i poziomej

*Z uwagi na uwarunkowania środowiskowe, kontent i zmianę kontentu, produkty oznaczone jako 24/7 są przystosowane do pracy w trybie 24/7, jednakże zapoznaj się z NEC Operational Guidelines , aby zapoznać się z dokładnymi warunkami używania.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Więcej informacji