InfinityBoard-HeroImageLarge

NEC InfinityBoard®

Univerzální řešení spolupráce

Firmy se snaží maximalizovat produktivitu zaměstnanců a zavádět do praxe efektivnější způsoby práce v rozmanitých týmech – proto potřebují nástroje pro vzájemnou spolupráci, které v sobě kombinují ten nejlepší zážitek ze sledování s nejnovějšími aplikacemi na sdílení, revizi a úpravy obsahu.

Jsme přesvědčeni o tom, že kanceláře se budou vyvíjet a přetvářet do podoby týmově orientovaných otevřených prostorů, které se budou opírat o bohaté možnosti současných technologií. Tyto prostory budou navrženy tak, aby se z nich staly oblasti, ve kterých se budou lidé setkávat a pracovat s médii a údaji, jakož i spolupracovat s kolegy na dálku. Pokud má tento koncept fungovat, prostory musejí být vzájemně konzistentní po architektonické i technologické stránce. Od psaní na tabuli a bezdrátového sdílení údajů, přes společné úpravy dokumentů až po připomínkování, se osvojování nových postupů výrazně zjednoduší, pokud budou nástroje standardizovány tak, aby působily a chovaly se stejně.

Protože obrazovka NEC InfinityBoard byla navržena tak, aby „zkrátka fungovala,“ dokáže se přizpůsobit jakémukoliv druhu setkání. Od setkání s více řečníky, až po velké skupiny s účastí na dálku. Uspokojení potřeb videokonference, tvořivého brainstorming, hodnocení a spolupráce ke zvýšení efektivnosti ve skupině.

Otevřené a modulární

Otevřené, modulární a softwarové agnostiky - to je skutečně jedinečná nabídka. InfinityBoard je řešením pro spolupráci,  a které umožňuje organizacím používat jakoukoliv platformu VC podle vlastního výběru, jako například GoToMeeting, Zoom nebo Skype for Business, a může se integrovat s jejich výběrem pro software.


Tvořte

Buďte tvořiví před tabulí s intuitivním ovládáním dotyky prsty / pera a vymazáváním dlaní a přidávejte připomínky přímo do dokumentů. Nekonečná pracovní plocha umožňuje vytvářet, připomínkovat a prezentovat s možností přidávat panely s médii a importovat a exportovat obsah. Vychutnávejte si vizuální zážitek s ultra vysokým rozlišením, při kterém zaručeně nedokážete rozlišit jednotlivé pixely ani na krátkou vzdálenost.

Spolupracujte

NEC InfinityBoard je řešení pro vzájemnou spolupráci navržené pro týmy pracující na různých místech, s možností vzájemného připomínkování obsahu na nekonečné tabuli, jakož i sdílení obrázků, souborů, upravování dokumentů a tvorby video hovorů současně.

Komunikujte

NEC InfinityBoard je produkt, který v sobě kombinuje kameru Huddly s 120°-stupňovým úhlem zobrazení, špičkové reproduktory a modulární zásuvný osobní počítač s operačním systémem Microsoft Windows 10 IoT Enterprise. Představuje mimořádně flexibilní řešení navržené na podporu specifické podnikové konferenční aplikace s cílem obstarávat efektivní osobní interakci.


Výhody

 • Flexibilita - kombinace otevřené platformy a počítače s nainstalovaným systémem Windows 10 Professional znamená, že řešení lze přizpůsobit podle požadavků zákazníků bez omezení na konkrétní software, aplikaci videokonference, operační platformu nebo infrastrukturu.
 • Volba - jako modulární řešení má zákazník na výběr velikost obrazovky nebo sestavu duálních obrazovek vedle sebe, umístění kamery, montáž na stěnu nebo vozík, nastavitelnost výšky, zvukové řešení a mnoho dalších aspektů usnadňujících flexibilní scénáře a k zajištění ideálních řešení.
 • Budoucí důkazy a snížení úsilí při instalaci - NEC InfinityBoard je zcela přizpůsobitelný a rozšířitelný. Jednou výhodou, kterou ocenili IT oddělení, je to, že zasouvací počítač OPS lze nastavit a nakonfigurovat před instalací. Zabudovaný počítač se může kdykoliv snadno vylepšit, a tak budoucím způsobem zabezpečí svoji investici a nabídne přesvědčivě nízkou úroveň TCO.
 • Podpora a servis - provozovatelé využívají špičkovou podporu a záruční servis společnosti NEC. NEC InfinityBoard nabízí pohodlí zařízení typu vše v jednom s otevřenou flexibilitou, která je přizpůsobena každé organizaci, ale všechny její funkce jsou integrovány do jedné tříleté záruky.

Výrobky


InfinityBoard-DetailImage2

Řešení NEC InfinityBoard je dostupné v provedení s různými úhlopříčkami obrazovek. Podrobnější informace naleznete zde:

NEC 55" InfinityBoard
NEC 75" InfinityBoard 2.0
NEC 86" InfinityBoard 2.0
NEC InfinityBoard 65”
NEC InfinityBoard 84”


Předinstalované aplikace

Mosaic Hub (bezplatná licence po dobu 1 roku)

Řešení NEC InifinityBoard zahrnuje roční předplatné aplikace Mosaic Hub, která v sobě kombinuje možnosti společného využívání tabule, videa, bezdrátové prezentace. S aplikací Mosaic Hub mohou týmy se sídlem v různých lokalitách společně pracovat v reálném čase na velké společné ploše, jako by se nacházeli ve stejné místnosti.


InfinityBoard-DetailImage4

Software obsahuje:

 • Konektivitu typu „displej-displej“
 • Hlasové hovory a videohovory a Skype for Business
 • Bezdrátové šíření z mobilních zařízení skrze Mosaic Connect
 • Import/export souborů
 • Interaktivní tabule s nástroji na připomínkování

 

“NEC InfinityBoard dokonale ladí s naším řešením pro kooperativní pracovní prostředí - Mosaic Hub: je otevřený, flexibilní a skutečně staví uživatele do samotného centra kooperativních pracovních postupů“, říká Ed Morgan, vedoucí oddělení marketingu a komunikace ve společnosti DisplayNote Technologies.


InfinityBoard-DetailImage5

Tabule FlatFrog (stálá licence)

Intuitivní stejně jako běžná tabule, ale vyspělá po digitální stránce. Tabule FlatFrog v kombinaci s dotykovou technologií FlatFrog InGlass™ poskytuje jedinečnou kombinaci mimořádně výkonného pera, dotykového ovládání a schopnosti rozlišování objektů na NEC InfinityBoard.

 • Funguje stejně jako běžná tabule - dotkněte se jí, pište a vymažte
 • Pokud již nemáte místo, stačí přidat další tabuli
 • Uložte svoji relaci a pokračujte v práci později
 • Obsah sdílejte e-mailem, exportováním obrázků nebo výtiskem
 • Umožňuje současně pracovat vícero uživatelům
 • Importujte obrázky - přesouvejte je, přibližujte dotykovým gestem a kreslete do nich
 • Vytvářejte rychlé poznámky pro tvořivé relace nebo záznamy

www.flatfrog.com


InfinityBoard-DetailImage6

Aplikace kamery Huddly

 • Pomocí aplikace ovládejte zobrazení kamery.
 • Posouváním rámu můžete upravit zorný úhel a přiblížením zaostřit na to, co je důležité.
 • Po každém vydání nové verze kamery Huddly vás o tom bude informovat aplikace Huddly.
 • Uchovávat kameru v aktuálním stavu s nejnovějšími funkcemi, které vylepšují obrazovou kvalitu a přidávají nové vlastnosti, je zcela jednoduché.

Stáhněte si nejnovější aplikaci Huddly: www.huddly.com/app


InfinityBoard-DetailImage10

Hoylu (zkušební licence 30 dnů)

Hoylu Inspiration Suite je ideální nástroj pro kreativní produktivní týmovou spolupráci vhodný pro firmy libovolné velikosti. Tento software s podporou všech zařízení, jaké byste mohli potřebovat, funguje na nejrůznějších platformách včetně digitálních obrazovek, projekčních stěn, osobních zařízení a dokonce i na digitálním papíru. Hoylu Inspiration Suite umožňuje realizovat týmový brainstorming, plánování procesů, tvorbu a koncepční design projektů, jakož i funkčně bohatou skupinovou spolupráci lépe a rychleji než kdykoliv předtím. Intuitivní a uživatelsky přívětivé rozhraní se dá velmi snadno zvládnout. K tomu, abyste mohli začít okamžitě spolupracovat, nepotřebujete žádné předcházející technické znalosti.

Hoylu Inspiration Suite je skutečný akcelátor tvořivých procesů a zároveň nástroj umožňující kombinovat podnětné nápady do jednoho výjimečného celku.

Další informace: www.hoylu.com


Doporučený hardware od externích dodavatelů


InfinityBoard-DetailImage8

Sennheiser TeamConnect Wireless

Sennheiser TeamConnect Wireless – první přenosný bezdrátový konferenční systém pro online zasedání. Jednoduchost používání, rozmanité možnosti konektivity, vysoká kvalita zvuku a cenami honorovaný design zvyšují efektivnost konceptu Unified Communications.

Další informace: https://en-de.sennheiser.com/teleconference-meeting-teamconnect-wireless-audio-solutions

NEC SolutionsZone: Sennheiser TeamConnect Wireless


Sennheiser - NEC propagace prodeje 2018

Pokud si koupíte nový NEC InfinityBoard pro dokonalý zážitek z video konferencí, získáte slevu až 330 EUR z doporučené maloobchodní ceny jednoho audio konferenčního systému Sennheiser TeamConnect Wireless (TC-W)!

Další informace:: https://en-de.sennheiser.com/global-alliances-nec


InfinityBoard-DetailImage9

Mikrofonové pole Phoenix Audio Condor Microphone Array – MT600

Mikrofonové pole Condor Beamforming Microphone bylo vytvořeno s cílem odbřemenit konferenční místnosti. Condor vybavený vestavným SIP telefonem je umístěn nad nebo pod monitorem, díky tomu nemusíte mít na konferenčním stole množství zařízení a kabelů. Dokáže se snadno připojit k libovolnému video konferenčnímu systému a využívat libovolný externí zvukový panel, případně interní reproduktory monitoru.

See More: http://www.phnxaudio.com/condor/mt600/

NEC SolutionsZone: Change the look and dynamic of your conference room


Údržba a podpora

InfinityBoard-DetailImage11

Záruka

 • 3letá standardní záruka na všechny komponenty
 • Volitelné prodloužení záruky na 4. a 5. rok

Typ služby

 • Na všechny díly se v Německu, Rakousku, Švýcarsku, Velké Británii, Norsku, Švédsku, Dánsku, Finsku, Itálii, Francii, Španělsku, Portugalsku, Belgii, Holandsku, Lucembursku (další země budou následovat) poskytují služby výměny*

Služby s přidanou hodnotou

 • Služby na demontáž/opětovnou instalaci zařízení
Oblast podpory Služby plus Služby s přidanou hodnotou

*Zákazník dostane repasovanou záložní jednotku se stejnými nebo vyššími technickými parametry a autorizované servisní středisko (ASC) zajistí vyzvednutí vadného zařízení zákazníka.

Zákazník si ponechá náhradní zařízení. Společnost NEC opraví a zrenovuje vadné zařízení a opět jej použije v jiných případech. Náklady na dopravu - obousměrně - hradí společnost NEC.


Reference