UNTechnology-HeroImageLarge

Lámeme technologické limity

Jak vylepším svou video stěnu?

Objevte pět vylepšení u nových displejů UN551S and UN551VS jenž udělají vaši vide stěnu ještě atraktivnější.

Uvedením nových UN551S and UN551VS , NEC nastavuje vyšší standard bezrámečkových technologií. Homogenní obraz, snadná instalace displejů to umožňuje jednoduše vytvořit jednu perfektní obrazovou plochu.

UNTechnology-SideImage

Pět vylepšení u nových displejů UN551S a UN551VS:


1. Nový panel vytváří dokonale hladký povrch LCD stěny

Nová bezrámečková konstrukce UltraNarrow displejů vypadá jako jeden velký hladký LCD panel. Obrovská zobrazovací plocha vytvořená z několika displejů nabízí je zcela rovný a homogenní obraz na celé LCD stěně.


2. Ultra-tenký design rámečku vytváří tu nejmenší mezeru mezi displeji

Displej je vyroben s prakticky neviditelnou 0,9mm mezerou obrazu. Rámeček mezi displeji je tak minimální, že jej téměř nepostřehnete.

UNTechnology-DetailImage

3. IPS technologie panelu přináší intenzivní barvy a široké pozorovací úhly

Nové 55“ displeje používají IPS technologii panelu pro vynikající kvalitu obrazu a perfektní reprodukci barev i při krajních pozorovacích úhlech a to jak na šířku tak i na výšku. Tato nová technologie panelu je ideální pro maloobchodní reklamy a venkovní reklamy, TV vysílání, restaurace rychlého občerstvení, veřejná prostranství, kde vylepšené vizuální zážitky mohou výrazně ovlivnit vaše zákazníky.


4. Navrženo pro nepřetržitý provoz 24/7

Modely NEC UN551S a NEC UN551VS jsou společně navrženy pro pro provoz 24/7. Jas displejů je navržen pro použití nejen v kritických aplikacích ale také v oblasti Digital Signage. Oba modely NEC UN551S a NEC UN551VS při nastavené svítivosti 500 cd/m² dávají dostatečný výkon v místech kde okolní osvětlení není výrazné. Model UN551S se vysokou svítivostí 700 cd/m² nabízí vyšší svítivost v místech kde je vyšší okolní osvětlení bez dopadu přímého slunečního světla na displej.


5. Nová generace nejvýkonnějších OPS Slot-in počítačů

Šestá generace procesorů Intel® Core™ nabízí dokonalý plynulý a ostrý obraz v UHD rozlišení bez ztráty kvality. V benchmarkových testech 3DMark06 a Passmark08 Slot-in PC s novými procesory Intel dávají o 100% více výkonu v 3D a o 40% více celkového výkonu v porovnání s předchozí řadou procesorů. Podpora UHD rozlišení je řešena interní distribucí signálu do všech displejů ve stěně pomocí Daisy Chain. Slot in PC je perfektní řešení pro distribuci video signálu v bezrámečkových stěnách s jednoduchou distribucí zvuku a ovládání displejů (LAN nebo RS-232).