Veletrhy a události

aktuální / budoucí

GITEX 2017

Dubai, World Trade Center, UAE, Za'abeel Hall, Booth number Z-E30
Don't miss our future proof display solutions for control rooms, public buildings, POS and financial applications. NEC is the first choice for mission critical applications and corporate collaboration needs - see for yourself at our stand.

předchozí

Digital Signage Summit 2017

International Congress Center Munich (ICM), Munich, Germany
Visit NEC at Europe’s leading strategy conference and exhibition for the Digital Signage and DooH industry. The overall conference theme for 2017 is ‘Digital Signage at the Crossroads – New Technology, Changing Demand and Market Consolidation’. Alongside these key industry topics, NEC will showcase its solutions to meet market needs into the future.


Passenger Terminal EXPO 2017

RAI Amsterdam, Netherlands
Airports today are having to re-think the way they engage with their passengers through digital display technology. Join NEC on Stand 2040 , where we will show you Our Vision of how the passenger’s journey through the airport-of-the-future will look, and how we have re-developed our technology now to adapt to this new vision.


EuroShop 2017

Messe Düsseldorf, Germany
At the world's No. 1 retail trade fair, NEC Display Solutions will showcase high performance display installations with a wide option of products for enhanced content delivery. With our unrivalled network of installation and solution partners, we offer future-proof signage solutions. Visit us in hall 3 on stand E54 to learn more.


ISE 2017

RAI, Amsterdam, Netherlands
Integrated Systems Europe in Amsterdam plays host to the most promising display trends and you will most probably find them on the NEC booth 5-R24 in hall 5. We will take you on a visual journey and explore new ways to use display technology more effectively for better results.


BETT 2017

ExCeL London, Royal Victoria Dock
NEC Display Solutions will attend BETT 2017 at London Excel on January 25-28, one of the biggest international education trade shows. Inviting visitors to get hands-on with its products, NEC Display Solutions will host its demonstration facility at North Gallery 14 where visitors can discover their perfect-fit education display solution.


Digital Signage Summit MENA 2016

World Trade Center, Dubai, UAE
Organised by the Integrated Systems Events and invidis consulting, the Digital Signage Summit MENA is a spin-off of Europe's leading Digital Signage Summit, focusing on global Digital Signage and DooH trends. NEC Display Solutions is attending this event as a Silver Sponsor. Stand DSS-4.


GITEX 2016

Dubai, World Trade Center, UAE, Za'abeel Hall, Booth number Z-E30
Go hands on with our control room solutions featuring a bright choice of display products and create vital connections with our experts. Visit us at the 36th GITEX technology week in Dubai.


Passenger Terminal EXPO 2016

Köln Messe, Kolín nad Rýnem, Německo
Společnost NEC zve ve svém stánku návštěvníky na interaktivní cestu – do věku digitálních ploch. Společnost NEC vyvinula nejširší portfolio zobrazovacích řešení a nabízí celou řadu zobrazovacích technologií, jejichž cílem je zabezpečit dlouhodobý spolehlivý provoz v prostředí letišť, což dokazuje více než 190 instalací na letištích po celém světě. Podívejte se na naše novinky ve stánku 8070 v Kolíně nad Rýnem.


NEC @ ISE 2016

RAI, Amsterdam, Holandsko
Společnost NEC Display Solutions nabízí skvělý zážitek návštěvníkům v hale 4, ve stánku R24.


RSNA 2015

McCormick Place v Chicagu, USA
Ve stánku 2955 nabízíme širokou škálu řešení pro zdravotnické průmyslové odvětví, včetně digitálních displejů, které poskytují nemocnicím flexibilitu pro interakci s pacienty a návštěvníky. Také diagnostické displeje, které poskytují přesné zobrazení a vyhovují normě DICOM. Tato výstava je nejlepším místem, kde můžete získat aktuální informace o nejnovějších trendech v oblasti zdravotnické techniky.


OVAB Digital Signage Summit MENA 2015

Hotel Conrad Hotel, Dubaj, Spojené arabské emiráty

Konference Digital Signage and DooH v Dubaji se zúčastní integrační společnosti, provozovatelé sítí, dodavatelé hardwaru a softwaru, jakož i poskytovatelé obsahu a média. Společnost NEC využívá tuto akci jako platformu pro propagaci nejnovějších produktů a řešení v dané oblasti.


GITEX 2015

Dubaj, World Trade Center, Spojené arabské emiráty, hala Za'abeel, stánek číslo Z-D20
Budoucnost vizuálního zážitku na výstavě v Dubaji s interaktivními a 4K UHD řešeními pro vzdělávání, konference, řídicí místnosti a informační panely.


IBC 2015

Výstava RAI a kongresové centrum v Amsterdamu, Amsterdam, Holandsko
Nechte se inspirovat nejnovějším výzkumem společnosti NEC v oblasti vysílačů a 4K UHD a získejte více informací o našich studiových řešeních v rámci celosvětové premiéry vysílacích technologií. Setkejme se v hale 8 ve stánku #B37


OVAB Digital Signage Summit Europe 2015

Letiště Hilton Munich, Mnichov, Německo
Jako vystavovatel a sponzor Premium Plus představí společnost NEC Display Solutions hardwarová, middlewarová a softwarová řešení pro dynamičtější a interaktivnější digitální informační panely. Těžiště výstavy spočívá v senzorové technologii pro aplikace v oblasti maloobchodu a DooH a softwaru FieldAnalyst, stejně tak můžete shlédnout i middlewarové nástroje přímo v akci. Hardwarové součásti jsou zastoupeny displeji UHD a displeji s vysokým jasem.


Passenger Terminal EXPO 2015

Porte de Versailles, Paříž
Pod názvem “Objevte světlá místa” se můžete přesunout od vstupní kontroly, přes bezpečnostní kontrolu až po vstup do maloobchodní prodejny a můžete si prohlédnout naše produkty a řešení v akci – včetně nejnovějších displejů 4K UHD. Navštivte halu 4, stánek 5035.


European Congress of Radiology (ECR) 2015

Rakousko, centrum Vídně, Rakousko
Prohlédněte si naše zobrazovací řešení pro nemocnice na výstavě Expo A ve stánku 105.


ISE 2015

RAI, Amsterdam, Nizozemí
Objevte světlá místa: Návštěvníci se mohou těšit na celou řadu scénářů ve stánku 4-R24 s novinkami, jako jsou například první projektor 4K SSL na světě, špičkové aplikace 4K UHD a nové 98-palcové displeje UHD, interiérové LED displeje a velkoformátové displeje s vysokým jasem pro vnější použití.


ACI Airport Exchange 2014

Kongresové centrum CNIT, Paříž, Francie
V pavilónu Marie Curie ve stánku D28 představuje společnost NEC Display Solutions nejnovější řešení pro letiště. Můžete zde shlédnout například náš 84” displej UHD a vychutnat zobrazení “bez pixlů” nebo mobilní informační displej a živou demonstraci NFC.


GITEX 2014

Dubaj, World Trade Center, Spojené arabské emiráty, hala Zabeel, Z-D20
Na této výstavě s hrdostí představujeme naše portfolio poutavých, inovačních řešení displejů a projektorů, které je největší v historii výstav. Návštěvníci našeho stánku (Z-D20) se mohou těšit na ukázky našich nejnovějších projektorů a zobrazovacích řešení – ukázky nové éry vizuálních zážitků.


CineEurope 2014

CCIB, Barcelona, Španělsko, pavilón D
Prohlédněte si první digitální laserové kinoprojektory NC1100L a NC1040L s certifikátem DCI na největší, nejprestižnější a nejdéle trvající celoevropské výstavě pro filmový průmysl a distribuci. Kromě kinoprojektorů představíme i řešení pro digitální informační panely s rozlišením 3D a 4K přizpůsobené na libovolnou velikost kina, screeningových místností a vstupních prostorů.


NEC Showcase 2014

Velodrome, Londýn, Spojené království
Výstava 2014 Solutions bude i nadále poskytovat vynikající příležitosti pro objevování inovačních technologických řešení „nejlepších ve své třídě“ v rámci celé řady interaktivních oblastí včetně maloobchodu, DooH, vzdělávání, dopravy, volného času, firemní komunikace a inovací společnosti NEC. Aby byla výstava jedinečná, spolupracuje společnost NEC s jednotlivými partnery v rámci jednotlivých zón s cílem demonstrovat komplexní zobrazovací řešení pro reálný život na účely vzdělávání i inspirace. Tento rok se výstava společnosti NEC bude konat nejen 2 dny, ale přijdou na řadu i další AV akce a konference.


Passenger Terminal EXPO 2014

NEC vystavuje na největší světové konferenci a výstavě o letecké přepravě. Navštivte nás na Passenger Terminal EXPO 2014 v  Barceloně, ve dnech 25. - 27. 3. 2014, stánek č. 1350.


European Congress of Radiology (ECR) 2014

Austria Center Vienna, Austria

NEC Display Solutions Europe will be showcasing a range of technology solutions specifically designed to meet the increasing performance, efficiency and quality demand of healthcare professionals. Come and see us in Austria Center Vienna, Expo A, Booth #105.


Future Travel Experience Europe

Park Plaza Riverbank, Londýn

Na stánku č. 18  představí NEC Display Solutions  řešení pro oblast cestování, např. odbavení cestujících, zavazadel, bezpečnost, odlety, přílety.


ISE 2014

Visit us from 4th to 6th February 2014 in Hall 4, Booth R24 in the Amsterdam RAI and see our comprehensive range of new display technologies and software solutions.


Cine Europe 2013

CCIB, Barcelona, Spain
For over 20 years, CineEurope has been the largest, most prestigious and longest running pan-European convention and trade show for cinema exhibition and distribution.


ACI Europe/World Annual Congress

Istanbul Congress Center, Istanbul, Turkey
The global meeting for Air Transport Chief Executives and Industry Leaders.thumbPTE2013

Passenger Terminal Expo 2013

Palexpo, Geneva, Switzerland
Passenger Terminal EXPO & CONFERENCE provides the most significant opportunity for airport and airline industries to debate current issues and form business relationships on a global scale. Watch video interview from last year's event.


European Congress of Radiology 2013

Austria Center Vienna, Austria

The ECR is a trend-setting, dynamic and service-oriented congress, well-known as one of the most innovative meetings within the scientific community, embedded in a unique and inspiring ambience.


Mobile World Congress 2013

Fira Gran Via, Barcelona, Spain
The Mobile World Congress 2013 is a combination of the world's largest exhibition for the mobile industry and a conference featuring prominent Chief Executives representing mobile operators, device manufacturers, technology providers, vendors and content owners from across the world.

 

 


NEC at ISE 2013

RAI, Amsterdam, Netherlands
ISE 2013 is a global forum for AV and electronic systems integration and will be the largest ISE ever, occupying all 12 halls of the Amsterdam RAI. The show attracts professionals as well as ever-growing numbers of end-customers. Come and see us at stand 4-R24 and 4-U26.