InfinityBoard-HeroImageLPLarge

NEC InfinityBoard®

Univerzální řešení spolupráce

Firmy se snaží maximalizovat produktivitu zaměstnanců a zavádět do praxe efektivnější způsoby práce v rozmanitých týmech – proto potřebují nástroje pro vzájemnou spolupráci, které v sobě kombinují ten nejlepší zážitek ze sledování s nejnovějšími aplikacemi na sdílení, revizi a úpravy obsahu.

Jsme přesvědčeni o tom, že kanceláře se budou vyvíjet a přetvářet do podoby týmově orientovaných otevřených prostorů, které se budou opírat o bohaté možnosti současných technologií. Tyto prostory budou navrženy tak, aby se z nich staly oblasti, ve kterých se budou lidé setkávat a pracovat s médii a údaji, jakož i spolupracovat s kolegy na dálku. Pokud má tento koncept fungovat, prostory musejí být vzájemně konzistentní po architektonické i technologické stránce. Od psaní na tabuli a bezdrátového sdílení údajů, přes společné úpravy dokumentů až po připomínkování, se osvojování nových postupů výrazně zjednoduší, pokud budou nástroje standardizovány tak, aby působily a chovaly se stejně.

Protože obrazovka NEC InfinityBoard byla navržena tak, aby „zkrátka fungovala,“ dokáže se přizpůsobit jakémukoliv druhu setkání. Od setkání s více řečníky, až po velké skupiny s účastí na dálku. Uspokojení potřeb videokonference, tvořivého brainstorming, hodnocení a spolupráce ke zvýšení efektivnosti ve skupině.

Otevřené a modulární

Otevřené, modulární a softwarové agnostiky - to je skutečně jedinečná nabídka. InfinityBoard je řešením pro spolupráci,  a které umožňuje organizacím používat jakoukoliv platformu VC podle vlastního výběru, jako například GoToMeeting, Zoom nebo Skype for Business, a může se integrovat s jejich výběrem pro software.


Tvořte

Buďte tvořiví před tabulí s intuitivním ovládáním dotyky prsty / pera a vymazáváním dlaní a přidávejte připomínky přímo do dokumentů. Nekonečná pracovní plocha umožňuje vytvářet, připomínkovat a prezentovat s možností přidávat panely s médii a importovat a exportovat obsah. Vychutnávejte si vizuální zážitek s ultra vysokým rozlišením, při kterém zaručeně nedokážete rozlišit jednotlivé pixely ani na krátkou vzdálenost.

Spolupracujte

NEC InfinityBoard je řešení pro vzájemnou spolupráci navržené pro týmy pracující na různých místech, s možností vzájemného připomínkování obsahu na nekonečné tabuli, jakož i sdílení obrázků, souborů, upravování dokumentů a tvorby video hovorů současně.

Komunikujte

NEC InfinityBoard je produkt, který v sobě kombinuje kameru Huddly s 120°-stupňovým úhlem zobrazení, špičkové reproduktory a modulární zásuvný osobní počítač s operačním systémem Microsoft Windows 10 IoT Enterprise. Představuje mimořádně flexibilní řešení navržené na podporu specifické podnikové konferenční aplikace s cílem obstarávat efektivní osobní interakci.


Výhody

 • Flexibilita - kombinace otevřené platformy a počítače s nainstalovaným systémem Windows 10 Professional znamená, že řešení lze přizpůsobit podle požadavků zákazníků bez omezení na konkrétní software, aplikaci videokonference, operační platformu nebo infrastrukturu.
 • Volba - jako modulární řešení má zákazník na výběr velikost obrazovky nebo sestavu duálních obrazovek vedle sebe, umístění kamery, montáž na stěnu nebo vozík, nastavitelnost výšky, zvukové řešení a mnoho dalších aspektů usnadňujících flexibilní scénáře a k zajištění ideálních řešení.
 • Budoucí důkazy a snížení úsilí při instalaci - NEC InfinityBoard je zcela přizpůsobitelný a rozšířitelný. Jednou výhodou, kterou ocenili IT oddělení, je to, že zasouvací počítač OPS lze nastavit a nakonfigurovat před instalací. Zabudovaný počítač se může kdykoliv snadno vylepšit, a tak budoucím způsobem zabezpečí svoji investici a nabídne přesvědčivě nízkou úroveň TCO.
 • Podpora a servis - provozovatelé využívají špičkovou podporu a záruční servis společnosti NEC. NEC InfinityBoard nabízí pohodlí zařízení typu vše v jednom s otevřenou flexibilitou, která je přizpůsobena každé organizaci, ale všechny její funkce jsou integrovány do jedné tříleté záruky.


Předinstalované aplikace

Mosaic Connect

NEC InfinityBoard obsahuje kompletní licenci nástroje Mosaic Connect – bezdrátového prezentačního nástroje, který je jednoduchý, inteligentní a bezpečný. S nástrojem Mosaic Connect může několik přednášejících bezdrátově sdílet obsah z jakéhokoliv zařízení na tabuli NEC InfinityBoard. Navíc bezpečně funguje s jakoukoliv konfigurací sítě včetně podnikové nebo hostovské sítě Wi-Fi, mobilních dat, hotspotu nebo kombinace těchto prvků. Kromě toho je každé setkání, které se provede pomocí nástroje Mosaic Connect, chráněné jedinečným identifikátorem, 4místným PIN kódem a je kompletně šifrované.


InfinityBoard-DetailImage4
 • Spojte se až se 6 účastníky
 • Připojte se z jakéhokoliv zařízení, prohlížeče nebo pomocí služby AirPlay
 • Nemusíte si stahovat žádný software
 • Sdílejte videa a dokumenty prostřednictvím přímého nahrávání
 • Touch-back podpora k ovládání sdíleného zařízení z hlavní obrazovky
InfinityBoard-DetailImage5

Tabule FlatFrog (zdarma balíček NEC)

Intuitivní stejně jako běžná tabule, ale vyspělá po digitální stránce. Tabule FlatFrog v kombinaci s dotykovou technologií FlatFrog InGlass™ poskytuje jedinečnou kombinaci mimořádně výkonného pera, dotykového ovládání a schopnosti rozlišování objektů na NEC InfinityBoard.

 • Míra citlivosti a přesnosti jako při práci s perem a papírem
 • Pokud již nemáte místo, stačí přidat další tabuli
 • Uložte svoji relaci a pokračujte v práci později
 • Jednoduché sdílení výsledků na konci mítinku
 • Umožňuje současně pracovat vícero uživatelům
 • Importujte obrázky - přesouvejte je, přibližujte dotykovým gestem a kreslete do nich
 • Vytvářejte rychlé poznámky pro tvořivé relace nebo záznamy

www.flatfrog.com/nec


InfinityBoard-DetailImage6

Aplikace kamery Huddly

 • Pomocí aplikace ovládejte zobrazení kamery.
 • Posouváním rámu můžete upravit zorný úhel a přiblížením zaostřit na to, co je důležité.
 • Po každém vydání nové verze kamery Huddly vás o tom bude informovat aplikace Huddly.
 • Uchovávat kameru v aktuálním stavu s nejnovějšími funkcemi, které vylepšují obrazovou kvalitu a přidávají nové vlastnosti, je zcela jednoduché.

Stáhněte si nejnovější aplikaci Huddly: www.huddly.com/app


InfinityBoard-DetailImage10

Hoylu Connected WorkspacesTM (Licence pro jednoho uživatele)

Hoylu Inspiration Suite je ideální nástroj pro kreativní produktivní týmovou spolupráci vhodný pro firmy libovolné velikosti. Hoylu Inspiration Suite umožňuje realizovat týmový brainstorming, plánování procesů, tvorbu a koncepční design projektů, jakož i funkčně bohatou skupinovou spolupráci lépe a rychleji než kdykoliv předtím. Intuitivní a uživatelsky přívětivé rozhraní se dá velmi snadno zvládnout. K tomu, abyste mohli začít okamžitě spolupracovat, nepotřebujete žádné předcházející technické znalosti.

 • Okamžitý vývoj, kontrola a úprava
 • Spolupracujte s ostatními v reálném čase nebo si splňte povinnosti tehdy, kdy se vám to bude přímo hodit.
 • Připojte se z jakéhokoliv zařízení s webovou podporou
 • Ušetřete si čas a zvyšte angažovanost ke zjednodušení pracovního postupu

Další informace: www.hoylu.com


InfinityBoard-DetailImage12

Quicklaunch Ultimate Edition (pouze pro modely InfinityBoard 2.1 QL)

Quicklaunch™ je jednoduché a bezpečné rozhraní pro konferenční místnosti, které umožňuje integraci do vícero platforem, díky čemuž se vaše tabule InfinityBoard změní na konferenční prostor ovládatelný jedním kliknutím.

 • Jednoduché svolání a řízení mítinků - připojení se k mítinkům, spolupráce, sdílení zařízení a další činnosti proveditelné jedním dotykem
 • Díky režimu resetování a uzamknutí jde o bezpečné řešení pro IT oddělení a koncové uživatele
 • S možností přizpůsobení uživatelského rozhraní včetně úpravy loga, barev, dlaždic činností apod.

Další informace: https://www.ucworkspace.com/quicklaunch-for-nec

NEC Quicklaunch™ Tutorial Video


Doporučený hardware od externích dodavatelů


InfinityBoard-DetailImage8

Sennheiser TeamConnect Wireless

Sennheiser TeamConnect Wireless – první přenosný bezdrátový konferenční systém pro online zasedání. Jednoduchost používání, rozmanité možnosti konektivity, vysoká kvalita zvuku a cenami honorovaný design zvyšují efektivnost konceptu Unified Communications.

Další informace: https://en-de.sennheiser.com/teleconference-meeting-teamconnect-wireless-audio-solutions

NEC SolutionsZone: Sennheiser TeamConnect Wireless


Sennheiser - NEC propagace prodeje 2018

Pokud si koupíte nový NEC InfinityBoard pro dokonalý zážitek z video konferencí, získáte slevu až 330 EUR z doporučené maloobchodní ceny jednoho audio konferenčního systému Sennheiser TeamConnect Wireless (TC-W)!

Další informace:: https://en-de.sennheiser.com/global-alliances-nec


InfinityBoard-DetailImage9

Mikrofonové pole Phoenix Audio Condor Microphone Array – MT600

Mikrofonové pole Condor Beamforming Microphone bylo vytvořeno s cílem odbřemenit konferenční místnosti. Condor vybavený vestavným SIP telefonem je umístěn nad nebo pod monitorem, díky tomu nemusíte mít na konferenčním stole množství zařízení a kabelů. Dokáže se snadno připojit k libovolnému video konferenčnímu systému a využívat libovolný externí zvukový panel, případně interní reproduktory monitoru.

See More: http://www.phnxaudio.com/condor/mt600/

NEC SolutionsZone: Change the look and dynamic of your conference room


Údržba a podpora

InfinityBoard-DetailImage11

Záruka

 • 3letá standardní záruka na všechny komponenty
 • Volitelné prodloužení záruky na 4. a 5. rok

Typ služby

 • Na všechny díly se v Německu, Rakousku, Švýcarsku, Velké Británii, Norsku, Švédsku, Dánsku, Finsku, Itálii, Francii, Španělsku, Portugalsku, Belgii, Holandsku, Lucembursku (další země budou následovat) poskytují služby výměny*

Služby s přidanou hodnotou

 • Služby na demontáž/opětovnou instalaci zařízení
Oblast podpory Služby plus Služby s přidanou hodnotou

*Zákazník dostane repasovanou záložní jednotku se stejnými nebo vyššími technickými parametry a autorizované servisní středisko (ASC) zajistí vyzvednutí vadného zařízení zákazníka.

Zákazník si ponechá náhradní zařízení. Společnost NEC opraví a zrenovuje vadné zařízení a opět jej použije v jiných případech. Náklady na dopravu - obousměrně - hradí společnost NEC.


Reference


InfinityBoard Partner

Atea AS (AV)
Karvesvingen 5
0579 Oslo
Norway
Tel.: +47 22095000
http://www.atea.no
Atea AV, avd Oslo
Postboks 6472 Etterstad
0605 Oslo
Norway
Tel.: +47 22095000
www.atea.no
Atea AV, avd. Stavanger
Jåttåveien 7
5020 Stavanger
Norway
Tel.: +47 51640000
www.atea.no
ATEA Sverige AB
Kronborgsgränd 1
164 87 Kista
Sweden
Tel.: 08-477 47 00
Fax: 08-477 47 01
frederic.akerberg _at_ gmail _dot_ com
www.atea.se
Audico Systems AB
Gustavslundsvägen 139 BV
167 51 Bromma
Sweden
Tel.: 0046-850005700
Fax: + 46 8 641 8503
info.sweden _at_ electrosonic _dot_ com
www.electrosonic.com
Audio Video Network Solution GmbH
Otto-Hahn-Str. 48
63303 Dreieich
Germany
Tel.: 06103-57167-0
Fax: +49 6103 57167-299
info _at_ avn-solution _dot_ com
www.avn-solution.com
AVEX B.V.
De Corridor 19
3621 ZA Breukelen
Netherlands
Tel.: +31 346 259 259
Fax: 0346-259700
inkoop _at_ avex _dot_ nl
http://www.avex.be/sites/avex.be/files/avex_algemene_leveringsvoorwaarden_0.pdf
AVMI
Europe House, 170 Windmill Road West
TW16 7HB Sunbury-on-Thames
United Kingdom
Tel.: 08452626200
Fax: 08452626201
michele.bogucki _at_ avmi _dot_ com
http://www.avmi.com/
Bechtle Logistik & Service GmbH
Bechtle Platz 1
74172 Neckarsulm
Germany
Tel.: 07132 - 981 - 0
www.bechtle.com
Beckhoff Technik und Design GmbH
Uhlandstrasse 2
33415 Verl
Germany
Tel.: +49 5246 9260-0
Fax: 052469260822
kontakt _at_ beckhoff _dot_ com
www.beckhoff-verl.de
Bene GmbH
Schwarzwiesenstraße 3
3340 Waidhofen a.d. Ybbs
Austria
Tel.: +43 (0)7442/500
Fax: +43 (0)7442/500-3390
office _at_ bene _dot_ com
http://bene.com
CANCOM GmbH
Messerschmittstraße 20
89343 Jettingen-Scheppach
Germany
Tel.: +49 8225 996-0
www.cancom.de
Cancom GmbH (Langenfeld)
Elisabeth-Selbert-Straße 1a
40764 Langenfeld
Germany
Tel.: +49 (0) 2173-5966-0
www.cancom-didas.de
Co-Ideation
Gamla Vägen 12A
702 27 Örebro
Sweden
Tel.: +46-76-006 93 91
tobias.andersson _at_ 0502y _dot_ se
Computacenter AG & Co. oHG
Sachsenkamp 4
20097 Hamburg
Germany
Tel.: +49 40 30053 0
Fax: +49 (0)40 30053-230
www.computacenter.com/de
Computacenter AG & Co. oHG (Kerpen)
Computacenter Park 1
50170 Kerpen
Germany
Tel.: +49 (0) 22 73 / 5 97- 0
Fax: +49 (0) 22 73 / 5 97 -1300
communications.germany _at_ computacenter _dot_ com
www.computacenter.com/de
Datavision Deutschland GmbH (HQ Düsseldorf)
Am Trippelsberg 45
40589 Düsseldorf
Germany
Tel.: (0211)740080
Fax: (0211)7400830
info _at_ datavision _dot_ net
www.datavision-online.de
Dekom BV Nederland
Minervum 7444-H
4817 ZG BREDA
Netherlands
Tel.: +31 76 8200 232
Fax: n/a
b.heisterkamp _at_ dekom _dot_ com
www.dekom.com
Delo Computer GmbH
Lise-Meitner-Str.1
45659 Recklinghausen
Germany
Tel.: 0 23 61 / 60 99 - 0
Fax: 02361/6099-140
vertrieb _at_ delo _dot_ com
www.delo.com
DIGITALIS FRANCE
22 rue du bas Village
35510 CESSON SEVIGNE
France
Tel.: 02 23 62 31 77
contact _at_ digitalis-france _dot_ com
digitalis-france.com
Diversified
Egham Business Village
TW20 8RB Egham
United Kingdom
Tel.: 07748 608193
http://www.digitavia.com/contact/
Electrosonic Ltd
Hawley Mill
DA2 7SY Dartford
United Kingdom
Tel.: 01322 222 211
Fax: 01322 282 282
martyn.barnett _at_ electrosonic _dot_ com
http://www.electrosonic.co.uk/content/uk-offices
GMS Global Media Services GmbH
Am Kronberger Hang 8
65824 Schwalbach
Germany
Tel.: +49 (0) 6196 96793 0
Fax: +49 (0) 6196 96793 400
info _at_ gms-gmbh _dot_ eu
http://www.gms-mediaservices.de/
Informationsteknik AB (Stockholm)
Västbergavägen 25
12630 Hägersten
Sweden
Tel.: +4684466300
Fax: +46 406115045
ghr _at_ informationsteknik _dot_ se
www.informationsteknik.com
Kinly AS
Luramyrveien 79
4068 Stavanger
Norway
Tel.: +4751205000
Fax: 51205001
gholseth _at_ hotmail _dot_ com
www.viju.no
Ljus & AV Teknik i Stockholm AB
Riddargatan 40
114 57 Stockholm
Sweden
Tel.: 866352555
www.lav.se
Lyreco Finland Oy
Väinö Tannerin tie 3
01510 Vantaa
Finland
Tel.: 0105001263
Fax: 0105001555
www.lyreco.fi
MATEC GmbH
Löbtauer Straße 6
01067 Dresden
Germany
Tel.: 0351-48206-0
Fax: 0351-4820655
matec _at_ matec-dresden _dot_ de
www.matec-dresden.de
mevis.tv GmbH
Blumenstraße 40 - 42
70182 Stuttgart
Germany
Tel.: 0711/2142 - 161
Fax: 0711/2142249
info _at_ mevis _dot_ tv
www.mevis.tv
Midwich Ltd
Vince's Road
IP22 4YT Diss
United Kingdom
Tel.: 01223 832289
nathanrogers _at_ ctbo.co _dot_ uk
www.ctbo.co.uk
MK2 / Kinly
Minervum 7020
4817 ZL Breda
Netherlands
Tel.: 0031886526565
Fax: 088-652 65 66
inkoop _at_ mk2 _dot_ nl
www.mk2.nl
MobilePro AG
Europa-Strasse 19 a
8152 Glattbrugg
Switzerland
Tel.: +41 (44) 829 65 50
Fax: +41 (44) 829 65 51
info _at_ mobilepro _dot_ ch
www.mobilepro.ch
MR Datentechnik Vertriebs- und Service GmbH (Nürnberg)
Emmericherstr.13
90411 Nürnberg
Germany
Tel.: 0911/52147-100
Fax: 0911/52147-11
a.sahm _at_ mr-daten _dot_ de
www.mr-daten.de
PIK AG
Rathausstraße 48
12105 Berlin
Germany
Tel.: +4930-75016-500
Fax: +49 (0) 30 750 16-588
info _at_ pik _dot_ de
www.pik.de
proAV Limited
proAV House Omega Way
TW20 8RD Egham
United Kingdom
Tel.: 0845 680 7000
Fax: 01784 487060
richard.evans _at_ asysco.co _dot_ uk
http://www.proav.com/contact/
SiM – stork interaktive medien
Stüer Esch 2
46325 Borken
Germany
Tel.: 02861/65979
post _at_ sim-medien _dot_ de
www.sim-medien.de
Snelling Business Systems Ltd
Head Office: Unit 23, Chestnut Drive, Wymondham Business Park, NR18 9SB
NR13 4SQ Norwich
United Kingdom
Tel.: 01603 711111
Fax: 01603 711112
toby.wise _at_ snellingbiz _dot_ com
http://www.snellingbiz.com
Tech Data bvba
Assesteenweg 117/1
1740 Ternat
Belgium
Tel.: +32(0)25838359
Fax: +32(0)25838450
jorgen.acke _at_ tdmaverick _dot_ com
www.techdata.be
Tech Data GmbH & Co. OHG
Kistlerhofstrasse 75
81379 München
Germany
Tel.: 089-4700-0
Fax: 089-4700-1728
f.hoehenleitner _at_ techdata _dot_ de
www.tdmaverick.de
Toshiba TEC Germany Imaging Systems GmbH
Carl-Schurz-Straße 7
41460 Neuss
Germany
Tel.: +49 2131 1245-0
Fax: +49 2131 1245-402
info _at_ toshibatec-tgis _dot_ com
www.toshiba.de/tec
Van Domburg Partners
Kolenbranderstraat 10
2984 AT Ridderkerk
Netherlands
Tel.: +31 180 745888
www.vandomburg.nu
VIDELIO GENNEVILLIERS
141 Avenue. des Grésillons
92230 GENNEVILLIERS
France
Tel.: 0146882828
Fax: 33146882829
sguibout _at_ videlio-iec _dot_ com
www.videlio.com
VMT Düssel Video-Medien-Technik GmbH
Alte Bottroper Strasse 92
45356 Essen
Germany
Tel.: 0201 61302-0
Fax: 0201 61302 66
info _at_ vmt-duessel _dot_ de
www.vmt-duessel.de
Whitemilk BVBA
Nieuwe Pontstraat 19
9600 Ronse
Belgium
Tel.: 003255208425
Fax: +32 (0)55 20 82 32
info _at_ whitemilk _dot_ be
http://www.whitemilk.be/contact
Xmedia Handels GmbH [HQ]
Franckstraße 45
4020 Linz
Austria
Tel.: +43 (732) 66 17 55 0
Fax: +43 (732) 66 17 55 22
office _at_ xmedia _dot_ at
www.xmedia.at