NEC uruchamia program motywacyjny dla swoich partnerów.

Atrakcyjne nagrody dla lojalnych partnerów NEC

SolutionsPLUSMORE

Kraków, 28 lipca 2017NEC Display Solutions Europe uruchomił program motywacyjny dla swoich partnerów SolutionsPLUSMORE, w którym mogą oni zdobyć cenne nagrody. Z programu mogą korzystać tylko partnerzy NEC zarejestrowani na portalu SolutionsPLUS: www.solutionsplus.pl.

SolutionsPLUSMORE polegać będzie na cyklicznych 2-miesięcznych promocjach w każdym kwartale, w ramach których za osiągnięcie określonego targetu sprzedażowego będzie można otrzymać nagrody rzeczowe. Każdorazowo będzie wymagana rejestracja do kolejnych promocji. Program MORE to kolejna ekskluzywna akcja dostępna jedynie dla Partnerów zarejestrowanych w programie partnerskim NEC SolutionsPLUS, oferującym dostęp do informacji handlowych i technicznych, narzędzi wsparcia, szkoleń oraz promocji.

Polska dołączyła do pan-europejskiej platformy SolutionsPLUS w marcu br. Od tej chwili resellerzy z Polski mają dostęp do tych samych promocji, konkursów, szkoleń, e-learningu – co partnerzy z innych krajów. Zakończona niedawno promocja dla członków SolutionsPLUS “Seeing is believing,” umożliwiająca zakup monitora demo NEC z 50% rabatem, właśnie wśród polskich partnerów cieszyła się największym powodzeniem. Zakupili oni najwięcej egzemplarzy demo w całym rejonie EMEA. Portal SolutionsPLUS, oprócz informacji globalnych, zawiera również promocje czy webinaria dedykowane jedynie polskim partnerom.

“Jesteśmy mocno zaangażowani w przeniesienie współpracy z naszymi partnerami na wyższy poziom. Nasz kolejny program motywacyjny został stworzony aby nagradzać najbardziej zaangażowanych resellerów, nawet jeżeli nie generują oni bardzo wysokich obrotów. Jest to możliwe dzięki stopniowaniu targetów sprzedażowych w ramach akcji SolutionsPLUSMORE. Cieszymy się, że możemy zaoferować naszym partnerom dodatkową korzyść wynikającą ze współpracy z NEC”,” – powiedział Mariusz Orzechowski, GeneralManager Central South East Europe w NEC Display Solutions.

Więcej informacji na temat SolutionsPLUS i SolutionsPLUSMORE można znaleźć na stronie www.solutionsplus.pl

Dołącz do nas na Twitterze @NEC_Display_EU, aby być na bieżąco z aktualnościami NEC na obszarze EMEA.

Dodatkowych informacji udzielają:

Mariusz Orzechowski
NEC Display Solutions Europe GmbH
Tel.: 12 614 53 53
E-mail: mariusz.orzechowski@nec-displays-pl.com

Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
Tel.: 691 769 463
E-mail: awrzesinska@luckymonday.pl

O NEC Display Solutions Europe

NEC Corporation jest liderem w integracji technologii IT oraz technologii sieciowych, z których korzystają konsumenci i korporacje z całego świata. Dostarczając unikalną kombinację produktów i usług, łączącą doświadczenie z zaawansowaną technologią i zasobami globalnymi firma odpowiada na najbardziej złożone, specjalistyczne i zmieniające się potrzeby klientów. Ponad 100-letnie doświadczenie NEC Corporation w tworzeniu innowacyjnych technologii wspomaga konsumentów, rozwój przedsiębiorstw i społeczności.

Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.nec.com

W oparciu o średniookresowy plan zarządzania na rok 2015, Grupa NEC na całym świecie zapewnia „Rozwiązania dla społeczeństwa”, promując bezpieczeństwo, efektywność i równość społeczną. Pod hasłem „Orchestrating a brighter world” NEC dąży do rozwiązania szeregu trudnych kwestii i stworzenia nowej społecznej wartości dla zmieniającego się świata jutra.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://www.nec.com/en/global/about/solutionsforsociety/message.html

Znak NEC jest prawnie chronionym znakiem towarowym firmy NEC Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie nazwy sprzętu i oprogramowania są nazwami własnymi i/lub zarejestrowanymi znakami towarowymi odpowiednich producentów. © 2017 NEC Corporation.