„Start Here” - NEC zaprasza na ISE 2019

Eksperci NEC zaprezentują w trakcie ISE 2019 najnowsze technologie, wspierające komunikację wizualną m.in.: w Digital Signage, podczas konferencji i biznesowych spotkań, a także organizacji wydarzeń w dużych obiektach.

ISE2019

Kraków, 10 grudnia 2018r.NEC Display Solutions ujawnia pierwsze punkty swojego programu, przygotowanego na targi ISE 2019. Producent zaprezentuje obszerne portfolio rozwiązań do wyświetlania obrazu dla wielu branż i zastosowań, w tym m.in.: nową generację InfinityBoard, ekrany dvLED oraz monitory 4K UHD. NEC ponownie będzie obecny na stoisku 5-R20.

Targi ISE 2019 odbędą się w Amsterdam RAI, w dniach od 5 do 8 lutego 2019r. Motyw przewodni japońskiego producenta dla zbliżającej się edycji targów to "Start Here". Hasło ma odzwierciedlać intuicyjne podejście do prostego generowania przekazu wizualnego.

NEC jest postrzegany jako jedna z głównych atrakcji corocznej imprezy, a prezentacja marki w trakcie ISE 2019 zapowiada się równie atrakcyjnie i ekscytująco, jak poprzednie.

W trakcie najbliższej edycji targów ISE zaprezentowane zostaną technologie wyświetlania obrazu, pozwalające użytkownikom skuteczniej docierać do odbiorców, poprawiać efektywność spotkań, optymalnie współpracować i przyciągać uwagę widza w miejscach publicznych. Ekspozycja NEC zostanie podzielona na trzy główne obszary: spotkania i współpraca, digital signage oraz duże obiekty.

W strefie spotkań i współpracy znajdą się rozwiązania do różnego typu przestrzeni roboczych, współtworzenia treści, zebrań i prezentacji oraz sal konferencyjnych, w tym: nowa generacja InfinityBoard, ekrany dvLED oraz monitory 4K UHD. Na ISE 2019 będzie można też zobaczyć jak sprzedawcy mogą skuteczniej komunikować się z klientami i wywoływać ich zaangażowanie, a także zwiększać sprzedaż dzięki rozwiązaniom digital signage: cyfrowym plakatom, komunikacji na dużą skalę, infotainmentowi oraz spersonalizowanej komunikacji cyfrowej. W strefie rozwiązań dla dużych obiektów znajdą się technologie do kreatywnych ścian wideo, lobby oraz rozwiązania outdoorowe.

Goście odwiedzający stoisko NEC (5-R20) będą mieli okazję zobaczyć różne technologie wyświetlania obrazu w realnych zastosowaniach. Jak zawsze, na stoisku będzie obecny zespół doświadczonych ekspertów NEC, służących poradą w zakresie zastosowań produktów firmy, omawiając branżowe wyzwania i sposoby radzenia sobie z nimi, a także przeprowadzając indywidualne prezentacje produktów z szerokiego portfolio marki.

"Oczekiwania klientów i użytkowników zmieniają się tak szybko, że rozpoczęcie wizualnej transformacji może być niełatwym zadaniem." - powiedziała Stefanie Corinth, Senior Vice President Marketing and Business Development w NEC Display Solutions Europe. "Właśnie dlatego w edycji ISE 2019 na nasz motyw przewodni wybraliśmy hasło "Start Here". Droga do lepszego digital signage, współpracy, komunikacji i bogatszego doświadczenia wizualnego zaczyna się od zrozumienia, w jaki sposób nowoczesne technologie wyświetlania umożliwiają organizacjom osiągnięcie trwałego efektu. "

Więcej o obecności NEC ISE 2019:

Dodatkowych informacji udzielają:

Mariusz Orzechowski
NEC Display Solutions Europe GmbH
Tel.: 12 614 53 53
e-mail: mariusz.orzechowski@nec-displays-pl.com

Anna Wrzesińska
Lucky Monday PR&Events
Tel.: 691 769 463
e-mail: awrzesinska@luckymonday.pl

O NEC Display Solutions Europe

NEC Display Solutions Europe GmbH z europejską siedzibą w Monachium w Niemczech odpowiada za działania firmy na obszarze EMEA. Dzięki korzyściom biznesowym, jakie niesie za sobą dostęp do wiedzy i technologii NEC Corporation oraz własnemu działowi badawczo-rozwojowemu, firma jest jednym z największych światowych dostawców oferując najszersze na rynku portfolio produktów do wyświetlania obrazu. Firma posiada szeroką ofertę monitorów, od podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych, takich jak np. wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej (Digital Signage), monitory graficzne oraz medyczne. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od lekkich przenośnych projektorów, poprzez projektory biznesowe, dla edukacji, projektory 3D, aż do urządzeń do pracy ciągłej (np. w systemach POS) i cyfrowych projektorów kinowych. Prezesem i CEO NEC Display Solutions Europe jest Bernd Eberhardt.

Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.nec-display-solutions.com

Dołącz do nas na Facebooku, YouTube, Twitterze, LinkedIn i Google+

O NEC Corporation

NEC Corporation jest liderem w integracji technologii IT oraz technologii sieciowych, z których korzystają konsumenci i korporacje z całego świata. Dostarczając unikalną kombinację produktów i usług, łączącą doświadczenie z zaawansowaną technologią i zasobami globalnymi firma odpowiada na najbardziej złożone, specjalistyczne i zmieniające się potrzeby klientów. Ponad 100-letnie doświadczenie NEC Corporation w tworzeniu innowacyjnych technologii wspomaga konsumentów, rozwój przedsiębiorstw i społeczności.

Więcej informacji można uzyskać na stronie: http://www.nec.com

W oparciu o średniookresowy plan zarządzania na rok 2015, Grupa NEC na całym świecie zapewnia „Rozwiązania dla społeczeństwa”, promując bezpieczeństwo, efektywność i równość społeczną. Pod hasłem „Orchestrating a brighter world” NEC dąży do rozwiązania szeregu trudnych kwestii i stworzenia nowej społecznej wartości dla zmieniającego się świata jutra.

Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.nec.com/en/global/about/solutionsforsociety/message.html

Znak NEC jest prawnie chronionym znakiem towarowym firmy NEC Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie nazwy sprzętu i oprogramowania są nazwami własnymi i/lub zarejestrowanymi znakami towarowymi odpowiednich producentów. © 2018 NEC Corporation.