NEC ReTrade

support-Retrade

Sprzedaj nam swój stary projekotr, jeżeli kupujesz nowy projektor NEC

Kup projektor NEC, a swój stary będziesz mógł wymienić na gotówkę i jednocześnie przyczynisz się do ochrony surowców naturalnych i do stworzenia zrównoważonego środowiska.

Dzięki programowi NEC ReTrade, za każdy kupiony przez Ciebie projektor NEC przyjmiemy od Ciebie Twój stary projektor, oferując w zamian gotówkę.

85% projektorów oddanych w ramach program NEC ReTrade zostanie odnowionych i wrócą one na rynek, co oznacza zmniejszenie zużycia materiałów i niepotrzebnego zużycia zasobów oraz mniejszą ilość niebezpiecznych odpadów. W ciągu trzech miesięcy od zakupu nowego projektora NEC, odkupimy praktycznie każdy popularny model projektora.

Sprawdź wartość swojego starego projektora!

Dzięki dedykowanej stronie internetowej, zawierającej pełne instrukcje i natychmiastową wycenę starych projektorów udział w programie jest prosty. Ceny mogą się zmieniać codziennie, a przy wycenie zwracanego projektora jest brany pod uwagę jego stan.

Prosty proces online

  1. Kup swój wybrany projektor NEC ( kliknij aby sprawdzić listę aktualnie sprzedawanych projektorów NEC)
  2. Kliknij na przycisk “Start ReTrade” umieszczony poniżej
  3. Opisz zwracany projektor: Producent, Model oraz Stan (możliwa jest wymiana kilku projektorów na zasadzie: jeden stary projektor na jeden nowo kupiony projektor NEC)
  4. Otrzymaj natychmiastową wycenę
  5. Po zaakceptowaniu wyceny online otrzymasz e-mail z dalszymi instrukcjami dotyczącymi wysyłki i dalszych kroków
  6. Wyślij swój stary projektor wraz z dowodem zakupu projektora NEC (zawierającym numer seryjny) wykorzystując otrzymaną etykietę wysyłkową. Nie poniesiesz żadnych kosztów wysyłki. Pamiętaj, żeby użyć oryginalnego lub innego odpowiedniego opakowania i dołącz wszystkie akcesoria, które posiadasz, takie jak pilot zdalnego sterowania czy kable, aby upewnić się, że projektor spełni oczekiwania co do jego stanu.
  7. Używany projektor i dowód zakupu zostaną sprawdzone przy odbiorze przesyłki. Jeżeli wszystko będzie się zgadzało otrzymasz zapłatę w wybranej przez siebie formie.
  8. Program NEC ReTrade jest dostępny w Austrii, Belgii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Holandii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Polsce , Danii, Szwecji i Finlandii.

Zastosowanie do tej oferty mają Ogólne Warunki.

Inicjatywą NEC ‘Green Vision’ staramy się pomóc w stworzeniu zrównoważonego społeczeństwa przyjaznego ludziom i naszej planecie.

Start ReTrade

Uwaga: Kliknięcie tego przycisku przekieruje Cię na stronę współpracującej z nami firmy ReBeam.